Aktuality

Zobrazuji 11 - 20 z 698 novinek

26. dubna 2017(Škrabal, Radek)

Mládež: TOP 8 - Výsledky TOP 8 mládeže konaného 23. dubna 2017 a konečné pořadí všech kategorií.

21. dubna 2017(Škrabal, Radek)

Mládež: TOP 8 - Finální nominace hráčů na TOP mládeže, který se bude konat 23. dubna 2017.

Hráč M. Švec (TTC Příbram) obdržel pokutu 100,- Kč za nesplnění povinnosti přihlásit se - odhlásit se z turnaje. Pokuta splatná do 30. dubna 2017 pořadateli.

29. března 2017(Škrabal, Radek)

Mládež: TOP 8 - Závěrečný TOP 8 mládeže, do kterého postupuje nejlepších 8 hráčů v každé kategorii, se bude konat 23. dubna 2017. Více informací v propozicích. Postupující hráči jsou povinni nahlásit svojí účast / neúčast do 20. dubna 2017 e-mailem na silavecky@centrum.cz. Hráči na dalších místech se mohou také přihlásit jako náhradníci a vyčkat na případná volná místa.

29. března 2017(Škrabal, Radek)

Mládež: 5. BTM - Výsledky 5. BTM mládeže konaného 26. března 2017 v kategoriích mladších žáků, starších žáků a dorostu a průběžné pořadí všech kategorií.

26. února 2017(Škrabal, Radek)

Mládež: 4. BTM - Výsledky 4. BTM mládeže konaného 5. února 2017 v kategoriích mladších žáků, starších žáků a dorostu a průběžné pořadí všech kategorií.

Příští turnaj - 5. BTM - se bude konat v neděli 26. března 2017.

19. ledna 2017(Škrabal, Radek)

Mládež: Letní soustředění - Oddíl TTC Příbram pořádá v termínech 11. - 19. srpna a 19. - 27. srpna 2017 již 13. ročník letního soustředění ve stolním tenise v Rožmitále pod Třemšínem.

Podrobné informace, kontakty a přihlášku najdete v sekci mládež -> soutředění.

18. ledna 2017(Škrabal, Radek)

Mládež: 3. BTM - Výsledky 3. BTM mládeže konaného 15. ledna 2017 v kategoriích mladších žáků, starších žáků a dorostu a průběžné pořadí všech kategorií.

Příští turnaj - 4. BTM - se bude konat v neděli 5. února 2017.

21. prosince 2016(Škrabal, Radek)

Mládež: RBT - Aktualizované propozice turnajů do konce sezony:
3. BTM - 15. ledna 2017 (neděle)
4. BTM - 5. února 2017 (neděle)
5. BTM - 26. března 2017 (neděle)
TOP - 23. dubna (neděle)

19. prosince 2016(Dlouhý, Jiří)

RPI: Přebory dospělých - Výsledky regionálních přeborů -

Dvouhra mužů:
Jaroš Antonín - Sokol Příbram
Drábek Martin - SK Březnice
Silavecký Ladislav - TTC Příbram

Čtyřhra mužů:
Šimek J. - Drábek M. - SK Březnice
Jaroš A. - Eisenreich J.ml. - Sokol Příbram
Mráz R. - Císař J. - Sokol Příbram

Celkem se zúčastnilo 36 mužů a 2 ženy.

19. prosince 2016(Dlouhý, Jiří)

Mládež: Přebory - Výsledky přeborů mládeže konaných 4. prosince 2016 v kategoriích mladších žáků, starších žáků a dorostu a průběžné pořadí všech kategorií.

MLADŠÍ ŽÁCI:
1. místo ONDŘEJ KADEŘÁBEK (TTC PŘÍBRAM)
2. místo JULIE SILAVECKÁ (TTC PŘÍBRAM)
3. místo MAREK KŘIVONOSKA (HRAŠTICE)

STARŠÍ ŽÁCI:
1. místo JAN MÁŠA (TTC PŘÍBRAM)
2. místo FILIP HADAČ (TTC PŘÍBRAM)
3. místo JIŘÍ KÁBELE (TTC PŘÍBRAM)

DOROST:
1. místo MARTIN ŠVEC (TTC PŘÍBRAM)
2. místo JAN MÁŠA (TTC PŘÍBRAM)
3. místo JIŘÍ BLÁHA (TTC PŘÍBRAM)

Příští turnaj se bude konat v neděli 15. ledna 2017.